ХАРЧУВАННЯ

На свіжому повітрі і апетит файний – тому на Вас чекають ресторан, винний бар та барбекю-альтанки, мангальний дворик, колиба. Вам обов’язково сподобається українська кухня зі словацькими, угорськими та закарпатськими мотивами!

Етно-ресторан ВЕЛИКИЙ

Ресторан «Великий» , гостинно відкриває свої двері для всіх, хто цінує справжній затишок, тепло та надзвичайно смачну українську кухню. Тільки екологічно-чисті продукти, тільки найсвіжіше м’ясо та рибка, дієтичні солодощі, які можна давати дітям. До кожного клієнта тут ставляться з особливою турботою і враховують всі смаки та побажання — ексклюзивно приготована страва на Ваше замовлення зовсім не фантастика, а смачна реальність! Та що там говорити — це треба бачити на власні очі і сповна відчути насолоду від частування в ресторані «Великий»!

Колиба НАД ПОТОКОМ

Мисливський ресторан «Колиба над потоком» пропонує до Ваших послуг просторий зал, до інтер’єру якого органічно вплетені справжні старовинні елементи побуту українського побуту та мисливські трофеї , що дозволяє повністю зануритися в неповторну атмосферу традиційної української культури. Саме тут Ви ніби відвідаєте гостинну українську сім’ю, де завжди раді бачити старих друзів та щиро їх пригостити.

Мангальний дворик МИСЛИВСЬКИЙ

Мангальний куточок надає змогу нашим улюбленим гостям, самостійно, за власним смаком приготувати для себе м’ясо та овочі, або щойно виловлену рибку.