ЗИМОВИЙ ВІДПОЧИНОК

Невід’ємною частиною активного зимового відпочинку є катання на лижах та сноубордах. Для забезпечення відмінного гірськолижного відпочинку на туристичному комплексі “Великий” є все необхідне. Два гірськолижні спуски довжиною 1000 та 1200 м. Перепад висот – 181 м. Відмежована траса для початківців – 400 м. Окрема траса для сноутюбу–150м. Спуски розмежовані сітками безпеки, патрулюються професійними рятувальниками.

Сніг є завжди! Потужна система штучного засніженння забезпечує стабільне снігове покриття з грудня до кінця березня, незалежно від погодних умов. Траси освітлені, є нічне катання. Кожну ніч траси готуються ратраком. 

Гірськолижні спуски обслуговуються двома «бугельними» витягами довжиною 1000 та 400 м. Витяги розміщені поруч, працюють одночасно. Два турнікети з системою SKI PASS забезпечують практичну відсутність черг. Навіть в пік сезону черга не більше 5 хв. Траса для сноутюбу та сектор для початківців обладнані розмежованими сітками.

Сноутюб

це неконтрольований спуск на надувних “ватрушках” по спеціально підготовленій трасі -“жолобу”. Довжина траси – 150 метрів.

Підйом здійснюється за допомогою витягу “бебі-ліфту”. Сноутюб – улюблена забава для дорослих і дітей, сповнена здорового азарту та веселого сміху.

Катання на сноутюбі не потребує ніякої спеціальної підготовки. Якщо необхідно відпочити і голові, і ногам після занять гірськими лижами, траса сноутюбу – саме те.

Лижна школа

На гірськолижному комплексі «Великий» особливу увагу приділяють починаючим лижникам будь-яких вікових категорій, тому курорт обслуговують гірськолижні та сноуборд інструктори, сертифіковані Асоціацією професійних гірськолижних інструкторів України. Якщо ж Ви бажаєте підвищити Ваш рівень катання то наші інструктори також із радістю Вам допоможуть.

Прокат

З метою зменшення черг, працює пункт прокату гірськолижного спорядження. В наявності – достатня кількість сучасних гірськолижних та сноуборд комплектів, шоломів та масок різних розмірів від провідних світових виробників.