Карпати щороку ваблять до себе туристів, які бажають відпочити від шаленого темпу міського життя і просто змінити обстановку, залишивши всі свої проблеми вдома. Вони мають рацію на всі сто відсотків, тому що українські Карпати – один з найцінніших природних і лікувальних ресурсів.

Басейн

Як приємно зануритися в воду басейну після активного дня на свіжому повітрі! Відчути, як залишає тіло втома. А потім вийти з води і, відкинувшись в шезлонзі, дивуватися чудовим видом Карпатських гір.

Сауна

Про цілющі властивості сауни у комплексі «Великий» та нереальні відчуття від перебування у ній, не можна ні словом сказати, ні пером описати — сюди неодмінно треба приїхати і побачити все на власні очі! Трав’яні настої та медові напої відновлять силу та підкорять ароматами. Вам гарантовані тільки справжні природні, гарячі відчуття, після яких ніби заново на світ народжуєшся!

СПА

«Великий» – це не тільки комфортний, але й сучасний курорт у Карпатах. Ми постійно розвиваємося і тримаємо руку на пульсі новинок у світі косметології, щоб порадувати вас, наші дорогі гості.

Тому відпочинок у Карпатах завжди унікальний і дарує нові відчуття. Наші косметологи регулярно підвищують кваліфікацію і впроваджують отримані знання у свою роботу. І все це для того, щоб надавати вам тільки послуги високої якості. Це наше покликання, щоб  стати найкращим  SPA в Закарпатті!